Hakkımızda

Firmamız müşteri ile birlikte büyüyerek ülkemize ve milletimize daha faydalı olabilmek;  inşa ettiği bu varlığı gelecek kuşaklara da taşımak için var gücü ile çalışmalarını sürdürecektir.  

Pazal Metal ve İnşaat San.Dış Tic. Ltd. Şti. Firmamız 2013 yılında metal ve sac ürünleri satışı ile ticari hayatına başlamıştır. Kuruluş tarihinden itibaren yassı metal ürünleri, rulo ve plaka sac satışı yapan firmamız 2015 yılı itibari ile makineleşerek dilme sac satışına da başlamıştır. Firmamız otomotiv yan sanayii, mobilya ve mobilya aksesuarları, boru bağlantı elemanları, elektrik yan sanayii, dekoratif profil ve sac ürünleri kullanan firmalara istenilen kalınlık ve ölçülerde sac temini sağlamaktadır.
0,30 mm-5,00 mm kalınlık ve 1200 mm genişliğe kadar 2 adet sac dilme parkuru ile aylık 1000 ton kapasiteye sahiptir. Ayrıca yassı demir ürünleri ve yüzey kaplama kimyasalları alım ve satımını da gerçekleştirmektedir. Profesyonellerden oluşan tüm departmanlarımız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına devam etmektedir.
Misyonumuz: Firmamız müşteri memnuniyetini esas alarak doğayı ve çevreyi korumayı kendine prensip edinmiştir.
Vizyonumuz: Firmamız müşteri ile birlikte büyüyerek ülkemize ve milletimize daha faydalı olabilmek;  inşa ettiği bu varlığı gelecek kuşaklara da taşımak için var gücü ile çalışmalarını sürdürecektir.